SLAVA získala i mezinárodní ocenění

 

1964 na mezinárodním veletrhu v Lipsku, kde to byla zlatá medaile za nejlepší a nejspolehlivější náramkové hodinky

1974 na mezinárodní v veletrhu v Brně, kde získala zlatou medaily za dámské náramkové hodinky SLAVA, kalibru 24 mm

1975 na mezinárodním veletrhu v Lipsku, kde získala zlatou medaily, celkový vítěz v kategorii dámské náramkové hodinky

 

Novinky značky SLAVA jsou pravidelně vystavovány na mezinárodních veletrzích v Rusku i zahraničí.

TM SLAVA


TM "SLAVA" je evropská značka značky vytvořená v roce 1998. V současné době je ochranná známka registrována ve 28 zemích Evropy.

 

Mechanismy

Značkové hodinky jsou vybaveny japonskými mechanismy Miyota, které se vyznačují vysokou odolností proti nárazům a spolehlivostí. Miyota je firma založená v roce 1981 a jedná se o rozdělení koncernu CITIZEN WATCH CO., LTD. - největší světová watch společnost, která vyrábí zhruba 22% všech hodinek na světě (více než 240 milionů hodin ročně). Miyota je jedním z tří předních výrobců hodinových strojů na světě spolu s japonskou společností Seiko a Swiss ETA. V hodinkách mnoha známých značek (evropské, americké, japonské) jsou mechanismy Miyoty. Tyto mechanismy jsou vyráběny pouze v Japonsku a jsou velmi spolehlivé.

Na ciferníku TM «SLAVA» je silné minerální sklo a kryt/pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů (nerezová ocel). 

 

Řemínky

Řemínky hodinek jsou vyrobeny z kůže a ECO kůže. Krásný a trvanlivý řemínek jemně objímá zápěstí, a široký výběr z designu uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. 

 

Plášť hodinek

Povlak, plášť hodinek TM «SLAVA» je vyroben nejnovějšími a inovativní technologií, která zaručuje spolehlivý a plynulý provoz. Všechny modely používají IP-povlak (iontové pokovování), který je vytvořen v důsledku rozprašování iontů trvanlivého kovu (titanu nebo jeho slitiny) na pouzdru. Mezi oběma kovy vzniká další hypoalergenní mezivrstva. Tento povlak je považován za nejvíce odolný vůči vnějším vlivům. IP-kryt je vybrán mnoha výrobci náramkových hodin, včetně velmi drahých švýcarských značek. 

 

Hermetická výroba

Všechny vyráběné hodinky jsou navrženy a vyráběny hermeticky (odolné proti vodě). Jsou schopny odolávat tlakům až do 3 ATM, lze se bezpečně pohybovat ve styku s kapalinami (déšť, spreje), ale nejsou vhodné pro plavání a potápění, je pod sprchou.

 

Logo značky

Logo značky se skládá z značka «Slava» a znak ve tvaru kruhu SL jsou písmena. Logo navržené designérským studiem LogoMaster a přizpůsobené k celkovému stylu značky. Černá barva loga odráží závažnost a nové technologie při vytváření hodinek.

 

V sortimentu hodinek jsou prezentovány jak mechanické, tak křemenné modely. Pánské a dámské hodinky mají zajímavý design a jsou různorodé ve svém stylu. Hodinky jsou vždy módní doplňky, které si můžete vybrat ve vhodném stylu a formě. Některé modely, většinou ženské, jsou zdobené krystaly Swarovski.

 

Demokratická cena a stylový design jsou hlavními znaky této značky. 

V roce 2016 se společnost Saphire Consulting s.r.o stala výhradním a jediným oficiálním dovozcem hodinek SLAVA do ČR a zahraničí. Nyní se o distribuci hodinek do ČR a EU stará společnost SLAVA Time s.r.o