Slava Time

Webová stránka značky: Slava Time

 

logo Slava-WATCHES

 

Historie hodinek SLAVA se píše od roku 1924, kdy byla založena první Moskevská továrna. Ve svých letech byla SLAVA nejvýznamnější sovětskou značkou zaměřenou na širokou veřejnost. Její vývoz do světa tvořil 50% celkového obratu. Ve druhé polovině 50. let se objevila řada dámských náramkových hodinek. Později se pod jménem SLAVA vyráběli náramkové hodinky mechanické a křemenné, budíky, nástěnné hodiny, kapesní hodinky.

 

SLAVA získala i mezinárodní ocenění

 

1964 na mezinárodním veletrhu v Lipsku, kde to byla zlatá medaile za nejlepší a nejspolehlivější náramkové hodinky

1974 na mezinárodní v veletrhu v Brně, kde získala zlatou medaily za dámské náramkové hodinky SLAVA, kalibru 24 mm

1975 na mezinárodním veletrhu v Lipsku, kde získala zlatou medaily, celkový vítěz v kategorii dámské náramkové hodinky

 

Novinky značky SLAVA jsou pravidelně vystavovány na mezinárodních veletrzích v Rusku i zahraničí.

historie-SLAVA-uvodni-stranka-zapati-compressor

 

TM SLAVA


TM "SLAVA" je evropská značka značky vytvořená v roce 1998. V současné době je ochranná známka registrována ve 28 zemích Evropy.

 

Mechanismy

Značkové hodinky jsou vybaveny japonskými mechanismy Miyota, které se vyznačují vysokou odolností proti nárazům a spolehlivostí. Miyota je firma založená v roce 1981 a jedná se o rozdělení koncernu CITIZEN WATCH CO., LTD. - největší světová watch společnost, která vyrábí zhruba 22% všech hodinek na světě (více než 240 milionů hodin ročně). Miyota je jedním z tří předních výrobců hodinových strojů na světě spolu s japonskou společností Seiko a Swiss ETA. V hodinkách mnoha známých značek (evropské, americké, japonské) jsou mechanismy Miyoty. Tyto mechanismy jsou vyráběny pouze v Japonsku a jsou velmi spolehlivé.

Na ciferníku TM «SLAVA» je silné minerální sklo a kryt/pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů (nerezová ocel). 

 

Řemínky

Řemínky hodinek jsou vyrobeny z kůže a ECO kůže. Krásný a trvanlivý řemínek jemně objímá zápěstí, a široký výběr z designu uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. 

 

Plášť hodinek

Povlak, plášť hodinek TM «SLAVA» pojme nejnovější a inovativní technologie zaručuje spolehlivý a plynulý provoz. Všechny modely použít IP-povlak (iontové pokovování), který je vytvořen v důsledku rozprašování iontů trvanlivého kovu (titanu nebo jeho slitiny) na pouzdru. Mezi oběma kovy vzniká další hypoalergenní mezivrstva. Tento povlak je považován za nejvíce odolný vůči vnějším vlivům. IP-kryt je vybrán mnoha výrobci náramkových hodin, včetně velmi drahých švýcarských značek. 

 

Hermetická výroba

Všechny vyráběné hodinky jsou navrženy a vyráběny hermeticky (odolné proti vodě). Jsou schopny odolávat tlakům až do 3 ATM, lze se bezpečně pohybovat ve styku s kapalinami (déšť, spreje), ale nejsou vhodné pro plavání a potápění, je pod sprchou.

 

Logo značky

Logo značky se skládá z značka «Slava» a znak ve tvaru kruhu SL jsou písmena. Logo navržené designérským studiem LogoMaster a přizpůsobené k celkovému stylu značky. Černá barva loga odráží závažnost a nové technologie při vytváření hodinek.

 

V sortimentu hodinek jsou prezentovány jak mechanické, tak křemenné modely. Pánské a dámské hodinky mají zajímavý design a jsou různorodé ve svém stylu. Hodinky jsou vždy módní doplňky, které si můžete vybrat ve vhodném stylu a formě. Některé modely, většinou ženské, jsou zdobené krystaly Swarovski.

 

Demokratická cena a stylový design jsou hlavními znaky této značky. krabicka-automaty-compressor

TM "SLAVA" - vynikající kvalita za přijatelnou cenu!

 

 

V roce 2016 se společnost Saphire Consulting s.r.o stala výhradním a jediným oficiálním dovozcem hodinek SLAVA do ČR a zahraničí. Nyní se o distribuci hodinek do ČR a EU stará společnost SLAVA Time s.r.o

 

 

 

logo Slava-WATCHES