Zpět do obchodu

Registrace

Video blog

logo Slava-WATCHES

 

Historie hodinek SLAVA se píše od roku 1924, kdy byla založena první Moskevská továrna. Ve svých letech byla SLAVA nejvýznamnější sovětskou značkou zaměřenou na širokou veřejnost. Její vývoz do světa tvořil 50% celkového obratu. Ve druhé polovině 50. let se objevila řada dámských náramkových hodinek. Později se pod jménem SLAVA vyráběli náramkové hodinky mechanické a křemenné, budíky, nástěnné hodiny, kapesní hodinky.

TM SLAVA


TM "SLAVA" je evropská značka značky vytvořená v roce 1998. V současné době je ochranná známka registrována ve 28 zemích Evropy.

 

V sortimentu hodinek jsou prezentovány jak mechanické, tak křemenné modely. Pánské a dámské hodinky mají zajímavý design a jsou různorodé ve svém stylu. Pánské automatické hodinky jsou pro náročnější uživatel. Hodinky jsou vždy módní doplňky, které si můžete vybrat ve vhodném stylu a formě. Některé modely, většinou ženské, jsou zdobené krystaly Swarovski.

Demokratická cena a stylový design jsou hlavními znaky této značky.

 

TM "SLAVA" - vynikající kvalita za přijatelnou cenu!

 

Sledujte nás: 

facebook-ikona instagram-ikona youtube-ikona linkedin-web

 


 

Dámské hodinky SLAVA video blog

  Na hodinkách SLAVA nám záleží, staráme se jejich kvalitu při výrobě, expedici i prodeji ke koncovému zákazníkovi. Připravili jsem sekci videa, kde si můžete prohlédnout všechny modely z aktuální kolekce. Značka SLAVA nejsou jen hodinky, je to ikon...

Pánské automatické hodinky SLAVA video blog

  Na hodinkách SLAVA nám záleží, staráme se jejich kvalitu při výrobě, expedici i prodeji ke koncovému zákazníkovi. Připravili jsem sekci videa, kde si můžete prohlédnout všechny modely z aktuální kolekce. Značka SLAVA nejsou jen hodinky, je to ikon...

2 položek celkem