Zpět do obchodu

Registrace

Dámské hodinky SLAVA video blog

 

Na hodinkách SLAVA nám záleží, staráme se jejich kvalitu při výrobě, expedici i prodeji ke koncovému zákazníkovi. Připravili jsem sekci videa, kde si můžete prohlédnout všechny modely z aktuální kolekce. Značka SLAVA nejsou jen hodinky, je to ikona, která je na trhu od roku 1924, vyrábí kvalitní hodinky s ocelovým pouzdrem, minerálním sklíčkem, hypoalergenní vrstvou ( IP povlak ) a kvalitními japonskými strojky MIYOTA.

 

#dámské hodinky

#pánské hodinky

#pánské automatické hodinky

#poslední kusy

 

Sledujte nás: 

facebook-ikona instagram-ikona youtube-ikona linkedin-web

 

Dámské hodinky SLAVA

 

Historie hodinek SLAVA se píše od roku 1924, kdy byla založena první Moskevská továrna. Dámské hodinky SLAVA jsou vyráběny s kamínky Swarowski.

Všechny modely používají IP-povlak (iontové pokovování), který je vytvořen v důsledku rozprašování iontů trvanlivého kovu (titanu nebo jeho slitiny) na pouzdru. Mezi oběma kovy vzniká další hypoalergenní mezivrstva. 

Řemínky hodinek jsou vyrobeny z kůže a ECO kůže. Značkové hodinky jsou vybaveny japonskými mechanismy Miyota, které se vyznačují vysokou odolností proti nárazům a spolehlivostí. 

Všechny vyráběné hodinky jsou navrženy a vyráběny hermeticky (odolné proti vodě). Jsou schopny odolávat tlakům až do 3 ATM, lze se bezpečně pohybovat ve styku s kapalinami (déšť, spreje), ale nejsou vhodné pro plavání a potápění, je pod sprchou.

Dámské hodinky jsou rozděleny do čtyř kategorií: zlaté pouzdrostříbrné pouzdroocelové řemínky a kožené řemínky.

 

 

MODEL SL 10015

 

 
           
SLAVA 10015 SLAVA 10015 SLAVA 10015

 


 

 MODEL SL 10048

 

       
SLAVA 10048 SLAVA 10048